Dame in eetcafe met schnitzel en wijn
Telefoon icoon

Reserveren

0570 651300

Lunch & Diner

Gewoon genieten bij ’t Hof van Colmschate. Van onze daghap tot aan het lopend buffet – we bereiden alles met liefde en plezier. De ingrediënten komen uit de directe omgeving: varkensvlees van Piggy’s Palace uit Bathmen, verse groenten van ’t Toffe Akker op Landgoed de Bannink, en ijs van IJsboerderij Oans uit Dijkerhoek.

Neem plaats in ons sfeervolle eetcafé of zoek een plekje op het zonnige terras. ’s Middags serveren we een gevarieerde lunchkaart, vanaf 17:00 uur staat het diner klaar met seizoensgebonden gerechten. Bekijk onze volledige menukaart.

Lunchen in Deventer

Voor een lekkere en betaalbare lunch bent u bij ’t Hof aan het juiste adres. Geniet van een ovengebakken granenbol met carpaccio, een warme Texas Burger, of een ouderwetse tosti van vers brood van bakker Timmer. Zin in iets zoets? Probeer het appelpuntje van bakkerij Nollen met een kop Cumulus koffie.

Lunchbuffetten voor groepen zijn ook mogelijk – neem contact op voor een lunch op maat. Lunch wordt geserveerd tot 15:00 uur.

Dineren in Deventer

Op de kaart staan seizoensgebonden vlees-, vis- en vegetarische gerechten. Denk aan de heerlijk gekruide spareribs en malse schnitzels van Piggy’s Palace, of een stukje tournedos van rundveebedrijf De Ossekop. Voor de kinderen zijn er patatjes met een snack of een pannenkoek.

Onze klassieker? De daghap – een dagelijks wisselend gerecht waarmee chef Walter u culinair verrast. Elke donderdag is het visdag met verse sliptong. Diner vanaf 17:00 uur, groepen tot 50 personen welkom.